mini jaro se blíží / spring 2023 is coming

těšení se. na jaro a s ním na další, v pořadí již 14. edici, festivalu mini. bude předzvěstí léta, rodinné pospolitosti a pohody, pozitivní nálady a dobrodružství.

v tomto duchu se nesou i naše nové vizuály, které pro nás nafotila přední česká fotografka kristina hrabětová. zachytila na nich dvě rozverné holčičky, které se už mini a léta nemohou dočkat. oblékly si ikonické námořnické šatičky od našeho hlavního partnera petit bateau a doladily je doplňky a hračkami od několika dalších vystavovatelů. a už se těší, co dalšího krásného si na festivalu vyberou.

a že bude opět z čeho vybírat. naši vystavovatelé již pro vás chystají spoustu neodolatelných překvapení v podobě novinek a nových kolekcí. aby vaše léto bylo hravé, stylové a relaxační. a stejně tak i léta další, protože jejich produkty nejsou jen na jednu sezónu, ale díky nadčasovosti a kvalitě si je vy, vaše děti a jejich sourozenci či kamarádi budete moci užívat ještě dlouhou řadu let. a věřte, že si, milé maminky, babičky a tatínci, vyberete opět nejen jedinečné kousky pro své děti, ale také i sami pro sebe.

budeme se na vás těšit v pátek a sobotu 26.-27. května v krásné hale 13 v holešovické tržnici v praze!

photo: © kristina hrabětová pro festival mini