mini ceny / awards 2023

na 15. edici festivalu jsme, jako každý rok, udělovaly ceny mini. porota to opět neměla snadné a kandidátů vzešlo z výběru opravdu hodně.

cenu mini láska získaly markéta a monika z made for moms za vytříbený sortiment a výběr značek, svou prezentaci na mini a neustálé rozvíjení konceptu svého jedinečného e-shopu.

ocenění mini stánek si odnesli majitelé penzionu apartmány kocourek, kteří své premiérové představení na festivalu pojali v duchu stylového interiéru útulné chaloupky s možností zdobení perníčků.

a objevem festivalu byla vyhlášena nová značka artaban.studio designéra petra fialy, jenž pod ní nabízí vlastní originální postýlky pro nejmenší.

o podobu cen se postaral ateliér pi-ha, rovněž autor vizuálu této edice festivalu, který je vytvořil v duchu svých objektů-přání roztoč to! na principu staré animační techniky tzv. thaumatropu.

za nominace srdečně děkujeme všem porotkyním ve složení: karolína fourová, eliška houdová, danica kovářová, tereza kozlová, lenka stříteská, aneta šaferová a tereza topinková. za mini tým v porotě zasedly julie bruthansová, kamila hexnerová a tereza bruthansová.