mini bylo maxi! / mini was maxi! 18. – 19.6. 2021

poprvé pod širým nebem a v hojném počtu rovné stovky vystavovatelů. takový byl již náš devátý festival mini, který letos oslavil 5. narozeniny. byl to obrovský zážitek! i přes to, že byl ještě více maxi než před tím, vládla na něm rodinná atmosféra plná radostných a vřelých shledání. vždyť jsme se také všichni viděli po dlouhém roce a půl! a společně s námi spousta nových značek a obchodů, které jsme mohly konečně přijmout do naší mini rodiny. prostor pražské tržnice byl famózní. počasí nám přálo sice více, než jsme všichni toužili, takové tropy opravdu nikdo nečekal, ale i přes to měli neustále jak vystavovatelé tak návštěvníci úsměv na tváři. mlžítka, nanuky, ledová káva a především dobrá nálada vás malých i velkých byly tím nejlepším osvěžením.

DĚKUJU ze srdce všem vystavovatelům, autorům doprovodných programů a zvláště návštěvníkům. těším se na příští mini! a nebojte, bude to za pár měsíců, již na začátku října, v té době nás snad nic nezastaví.

speciální poděkování patří mému úžasnému mini týmu!

tereza bruthansová,

zakladatelka a ředitelka mini

foto: © julie najbrtová pro festival mini

mini-pa-176mini6-collagemini14-collagemini2-collagemini–sobota-84mini11-collagemini1-collagemini12-collagemini4-collagemini7-collage mini8-collagemini18-collage mini9-collagemini-pa-188mini10-collagemini16-collagemini13-collagemini15-collage   mini-pa-150mini17-collagemini-pa-104