minisen / minidream 1.- 2.10. 2021

Již 10. edice festivalu mini se bude vznášet na snovém obláčku tajemných pohádkových bytostí. Tyto měkoučké mazlíčky pro nás namaloval ilustrátor a režisér animovaných a loutkových filmů filip pošivač, autor úspěšných Mlsných medvědích příběhů. a abyste  mohli krásně snít, odnese si každý návštěvník z festivalu jako minidárek kouzelný sprej na polštář značky bloom & blossom od obchodu made for moms.

ve nově zrekonstruované hale 13 v holešovické tržnici se v pátek a sobotu 1.-2. října můžete těšit na exkluzivní výběr módy, šperků a kosmetiky pro děti a samozřejmě i vás – jejich rodiče a prarodiče. Chybět nemohou hračky, knížky, nábytek a interiérové doplňky nebo vonné svíčky a fotoalba. Vedle oblíbených stálic jako Utukutu, Wildmoon, Nakladatelství Meander, arki, Lavly, Kotoloč nebo Chytrá opička tentokrát na mini objevíte dlouhou řadu nových vystavovatelů jako Myau, Perfumed Prague, Woodom, sabina rich, linen zoya, kitchen story nebo minima animal. již brzy zde zveřejníme doprovodný program, v němž se děti mohou těšit např. na cvičení jógy s little bubbles, zdobení s lepí’s cupcakes, promítání filmu Hurá na pohádky, výtvarné dílny skreativním epicentrem vzletná a jejich rodiče na semináře o čištění mléčných zoubků nebo o zařizování dětského pokoje.

přijďte se v pátek a sobotu 1. – 2. října na mini oddat příjemnému snění!

mini_ctverec_vyska_tisk2  mini20-collagemini6-collagemini5-collagemini9-collagemini28-collagemini24-collagemini21-collage

foto: © festival mini a archiv značek