mini ceny / awards 2021

a kdo získal ceny 9. edice mini v podobě sběratelských unikátů – hravých sošek od terezy talichové, která tvoří pod značkou tititi a podepsala se pod letošní vizuální styl festivalu? mini objevem se stala značka puun, již založili dva sympatičtí tatínci, architekti z brna, za krásné a nápadité dřevěné hračky včetně novinek farma a cestuj praha. cenu za nejlepší kolekci získala značka jen se leje za letní kolekci pláštěnek pro děti i dospělé a hlavní cenu láska si odnesl pražský obchod wildmoon za vlastní kolekci šatů tess pro maminky i jejich děti. BLAHOPŘEJEME!!!

děkujeme dětem luně, milanovi a julince za předání cen a mini porotě, v niž zasedli naši ambasadoři a mediální partneři, za nominace!

gratulujeme rovněž všem finalistům! v kategorii mini OBJEV do finále postoupily značky bunkr, puun, wolfkids, přiletí čáp a fingercar. na cenu mini KOLEKCE porota vybrala scrollino, boxx kids, duCoeur, jen se leje a shark in the park a mezi finalisty hlavní ceny LÁSKA se zařadily značky moonia, kutulu, tititi a obchody made for moms a wildmoon.

mini-hires-336mini-so-67IMG_4463 IMG_4466 mini-pa-60jenseleje_deti_khaki 47792B22-88C9-4F8D-A1E7-168FCE0E9A37mini-hires-339CENYtititi

foto: © julie najbrtová pro festival mini a archiv značek