wildmoon

„Objevujeme pro vás a vaše mini. V malých objemech zato v častých obměnách. Life must be fun.“

Jsmwildmoon je lifestyle koncept, jenž přináší neotřelé značky, které jsou specifické nejen svým lookem, který by měl zapadnout do vašeho stávajícího způsobu života, ale zejména svým přístupem k udržitelnosti. nabízí Produkty vyrobené s čistým svědomím, z udržitelných materiálů, ty které dbají na fair výrobní podmínky. „Věříme, že si vystačíte s málem. Kvalitním málem. Protože méně je opravdu méně a essentials které pro vás nacházíme, svou unikátností uspokojí všechny, co hledají krásno v každodennosti. Co se chtějí obklopit věcmi, co mají smysl a znát jejich původ, chtějí kupovat méně ale lépe. 

Jednu věc na více způsobů, jednu lásku na dlouho. Nenucenost, nadčasovost a lehkost bytí. V mateřství i mimo něj. Z postele rovnou na hřiště a v pyžamu rovnou pro bagetu. Univerzální kus, který využijete na více způsobů a budete ho milovat. Chcete se cítit žensky, pohodlně, cool. Proto děláme i naše capsule kolekce. V limitovaném množství, lokálně.“

Na jarní edici festivalu mini wildmoon chystá novou verzi kojících šatů Mathilda v pruhovaném a vanilkovém provedení, nebudou chybět ani novinky z dropu 4, univerzální tašky Olend, které se skvěle hodí na kočárek, parfémy Abel, přírodní loje pro děti Inuwet nebo oblíbené lahve od bink made. „Těšit se také můžete na nejnovější úlovky z naší cesty do Kodaně, skřipce s květinou do vlasů nebo prošívané matchy matchy bundičky.

OE-Dinkum-Doll-BoyGirl-Sprout-large