Udržitelnost v mateřství s Kristýnou Farkašovou

pátek 26.4.2024
14:00 – 15:00 h

Udržitelnost se v posledních letech stala zprofanovaným slovem řvoucím z každé výlohy a štítku na oblečení. Co když ale za jejím materiálním významem je láska sama k sobě a k lidem okolo? 

Co když člověk nejdřív potřebuje být udržitelný sám k sobě, chovat se lépe sám k sobě, aby mohl lépe pochopit potřeby přírody a planety? Jedním z nejchoulostivějších skupin jsou maminky na mateřské, často jsou samy doma, jsou vystavené změně těla, faktu, že to není tak, jak si představovaly a hlavně nárokům společnosti a co nejhůře – nárokům svým vlastním.

Čemu všemu člověk čelí v mateřství? A co všechno pro sebe naopak může během mateřství dělat? Jak si ulevit? Pomoci? Pojďte se mnou rozvířit diskuzi a motivovat se navzájem. 

Kristýna Farkašová je udržitelná koučka, mentorka a zakladatelka Awen – programu, který pomáhá (nejen) ženám odhalit nové cesty a obnovit udržitelnost k sobě samým, aby byly spokojené se svým životem v souladu se svou duší, tělem i myslí. 

Její cesta vedla přes studium antropologie, biologické archeologie, práci na univerzitě i v reklamní agentuře, CEO start upu až k realizaci vlastních projektů, které slouží k propojení lidí s udržitelnou podstatou přírody a vlastního bytí.

věk: pro ženy
cena: zdarma
kapacita: max. 20 účastnic
kde: místnost pro doprovodné programy

www.awen.cz