festival na podzim zrušen! / cancelled :(

aktualizace: také podzimní edice festivalu mini jsme k naší velké lítosti musely zrušit. věříme, že příští rok již nastanou lepší časy pro nás všechny. festival jsem založila především proto, abyste se všichni mohli sejít, poznat se a na vlastní oči i dotek se seznámit s tvorbou našich úžasných vystavovatelů. právě tomu dnešní situace nepřeje. a tak nezapomínejte podporovat skvělé české autory, značky a obchody prostřednictvím jejich e-shopů. i v této nelehké době nadále pracují a dokonce pro vás vytvářejí nové kolekce a objednávají jedinečné novinky. držme si všichni palce!

je to neuvěřitelné, chystáme již 5. ročník mini!

vzpomínáme, jak jsme si během příprav první edice festivalu běžně telefonovaly ještě ve 3h ráno,  jak jsme fotily vizuály, jak nám uletěl jeden krásný červený balon a jak jsme musely z naší první základny – krásné villy pellé (naší vily vylekaly) posílat pryč natěšené maminky s kočárky, protože přišly na festival již dva dny před jeho otevřením! vzpomínáme na první módní přehlídku pod moderátorskou taktovkou ester geislerové. i ona se (v tvůrčím tandemu s josefínou bakošovou) v další edici zařadila mezi naše vystavovatele, stejně jako řada blogerů a návštěvníků, pro něž se mini stal inspirací, motivací a výzvou.

mnohé značky a obchody u nás odstartovaly kariéru, je krásné na to vzpomínat a vidět, jak se jim dnes daří. je úžasné sledovat, jak na mini vyrůstá nová generace dětí. dětí s citem pro nepovrchní krásu, s otevřenou a radostnou myslí, s nadáním pro tvoření a pohyb a smyslem pro komunikaci. je to zážitek potkávat v každodenním životě rodiče s dětmi v oblečcích, s hračkami a doplňky z mini, vidět vkusně zařízené dětské pokojíčky, slyšet vyprávět, jaké dílny či knihy vaše děti ovlivnily, a že se těší již na jeho další festival.

Máme radost, že na příští, v pořadí deváté edici, se setkáte kromě řady nových značek i s našimi ikonickými vystavovateli, kteří jsou s námi již od začátku, jako např. Utukutu, Repello, Shark in the Park, Kutulu, Nadoma a Naven, Omnifera, Tokyobike, LoowFat Kids, Le petit délice a další. Staly se svým způsobem naší rodinou, přátelskou a věrnou, čehož si obzvláště vážíme.

Planeta pro malé i velké se každý rokem rozrůstá, ale zůstává stále mini.

image

BeFunky-collage

image

foto: archiv NGP; Kutulu, Shark in the Park, MOM by Omnifera a repello