Petite Maivie

nová česká značka Petite Maivie se zrodila z lásky k dětem. „Každý z našich produktů je ručně vyráběn s maximální péčí, za použití pouze materiálů, které jsou bezpečné pro celou rodinu. Staráme se o ty nejmenší detaily, abychom zajistili nejvyšší kvalitu našich produktů.“ sortiment zahrnuje nezbytné prvky výbavičky pro nejmenší: spací pytle, rychlozavinovačky, zavinovací pleny, mušelínové pleny, deky, přebalovací podložky a kosmetické taštičky na produkty péče o děti. 

kolekce pro sezónu jaro/léto 2024 je vyrobena výhradně z přírodního mušelínu, který zajišťuje jemnost a prodyšnost, což je zvláště v horkých letních dnech nesmírně důležité. Všechny produkty jsou dostupné ve třech barevných variantách – jemné béžové, elegantní stříbrně šedé a romantickém odstínu starorůžové. 

při příležitosti premiérové prezentace značky na festivalu mini pro vás připravila také limitovanou kolekci letního lněného oblečení, které vás potěší svým jedinečným stylem a originalitou. Kolekce obsahuje tuniky, kraťásky, overaly a šaty, které skvěle doplní šatník vašich nejmenších na nadcházející teplé měsíce.

www.petitemaivie.cz