nobilis tilia

„V krajině Českého Švýcarska, ve vesničce Vlčí Hora věříme, že to nejlepší nám dává příroda sama. Již od roku 1994 zde vdechujeme život produktům založených na účincích 100% přírodních éterických olejů.“ Tyto mocné esence přírody v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii siličnatých rostlin zachycenou spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. Díky tomu kosmetické produkty Nobilis Tilia pečují celostně o krásu i tělesné a psychické zdraví člověka.

Klasickou formu použití éterických olejů představuje inhalace, např. prostřednictvím aroma difuzérů a aromalamp, nebo tělová a pleťová kosmetika. Odborníci v Nobilis Tilia však umí zákazníkům nabídnout i speciální aroma produkty, které umožňují aromaterapii používat i na veřejných místech zcela soukromě, využít ji prakticky při cestách nebo s okamžitým účinkem zpříjemnit atmosféru kdekoliv je třeba. A to právě díky aroma osvěžovačům vzduchu, inhalačním tyčinkám a ochranným pomádám na rty, kterým letos značka věnuje zaslouženou pozornost.

V sortimentu nobilis tilia najdete neparfemované jemné oleje vhodné k ošetření pokožky již krátce po porodu, ale především aromaterapeutickou kosmetiku, s níž můžete rozvíjet smysly vašeho miminka od devátého týdne věku. „Všechny přípravky této řady průběžně vylepšujeme na základě osobních zkušeností s našimi dětmi.“ Na festivalu MINI značka představí voňavé novinky nejen pro ty nejmenší, ale i pro maminky.

www.nobilis.cz

2020-04-25 Nobilis Tilia (6)2020-04-25 Nobilis Tilia (56)