mamtam

Značku MamTam bags založily Alžběta a Hana v roce 2022. Impulsem jim byla vlastní potřeba univerzální opravdu velké tašky, která by byla lehká, netrhala se, nešpinila a člověk by se za ní nestyděl ani v recepci na hotelu. Proto se rozhodly „vyrobit“ si tašky samy. Asi půl roku hledaly vhodný materiál, spokojené byly ale až s Tyvekem®, který přesně splňoval dané požadavky. Materiál dováží firma z EU a tašky se šijí v dílně na Smíchově.

na festivalu mini značka představí Tašky MamTam malé i velké s originálními barevnými popruhy a poutky, které vytvořila Ve spolupráci se grafickým designérem Vratislavem Peckou. díky Tyveku®  jsou tašky ultralehké, ale odolné a nepromokavé. Velké tašky jsou i v dvoubarevné a střední tašky lze díky delším popruhům zavěsit i na kočárek. chybět nebudou zvláště na léto praktické ledvinky, a to ve dvou velikostech, aby i Vaše děti mohly mít stejnou jako maminka nebo tatínek.

„tentokrát na festivalu uděláme právě i tatínkům radost, protože jsme si pro ně připravily novou řadu toaletních tašek a ledvinek “all black”. Jsou ale i pro ženy, prostě pro všechny, kteří mají rádi čistý sofistikovaný styl a zároveň oceňují praktičnost. a Protože všechno má být v rovnováze, tak naše popruhy a poutka jsou opět opakem nudy. a navíc Střední tašky máme nově i ve zlaté barvě. a pozor, Na festival připravujeme novinku, kterou odtajníme až na místě.

www.mamtam.cz