Made for Moms

výběrový online concept store pro všechny fáze ženství a mateřství. nabízí prémiovou přírodní kosmetiku, módu a designové kousky, které s citem a hlavně s láskou k ženskému tělu vybírají ženy, maminky, s cílem zlepšit život ostatním ženám a jejich rodinám. zároveň je oficiálním distributorem značek bloom and blossom, kokoso baby, tajinebanane, lip intimate care, nuroo a lola&lykke pro českou a slovenskou republiku a gathre pro celou EU.

na jarním festivalu mini představí duo markéta a monika nové kolekce kojícího oblečení oblíbených francouzských značek tajine banane a cache coeur, díky nimž mohou i české maminky kojit kdykoliv a kdekoliv aniž by musely slevit ze svých nároků na styl a pohodlí. žhavou novinkou této edice budou těhotenské plavky, které kombinují styl a funkčnost, aby zaručily, že se budoucí maminky cítí pohodlně a sebejistě jak na koupališti, tak na pláži.

samozřejmě se můžete těšit i na naše sportovní náčiní od značky bala, díky němuž vás bude cvičení bavit kdekoliv, elektrickou odsávačku mléka od lola & lykke, jež získala první místo již po několikáté za sebou v prestižních evropských soutěžích, či poslední novinky – silikonové náplasti na jizvy nejen po císařském řezu a doplňky stravy pro hormonálně náročné životní etapy žen. vše s myšlenkou na jejich psychickou a fyzickou pohodu.

pro ty, které se těší na výběrovou kosmetiku, může značka nabídnout produkty pro péči o pleť od značky NUORI či ověřené vychytávky pro wellness těla i duše od značky bloom and blossom. nezapomínáme ale ani na děti, ať ty nejmenší nebo ty s citlivou pokožkou. to a mnoho dalších značek a novinek, pro tělo i domácnost, můžete vidět a vyzkoušet na festivalu mini.