kolorky

Hlavním partnerem výroční 15. edice festivalu mini je česká značka Kolorky. značka, která přináší již sedmým rokem na trh stylové dětské jednorázové plenky a nejen je. s festivalem mini pojí kolorky dlouholetá spolupráce a především stejná filozofie, jež klade důraz na kvalitní a originální design, který zaujme děti i jejich rodiče.

Plenky i vlhčené ubrousky jsou svým složením šetrné k citlivé pokožce miminek i životnímu prostředí, jsou dermatologicky testované a certifikované Státním zdravotním ústavem. Důležitou roli hraje u Kolorek i design, ten je navrhován tak, aby upoutal svými autorskými dezény, které se vymykají běžné nabídce na trhu.

A protože značka myslí na malé nositele i jejich rodiče, neustále rozšiřuje svou nabídku. můžete si tak vybírat mezi řadami DAY, DELUXE VELVET, DELUXE VELVET PANTS, NIGHT, NIGHT MOMENTS a letošní novinkou WET WIPES. Kolorky ale nejsou už jen plenky, pod značkou KLRK HOME uvedla majitelka Jana Chladová a designérka Sabina Sedlaříková na trh krásné doplňky pro nejmenší, jako jsou osušky, plenky, deky nebo třeba ramínka na dětské oblečení. Limitované kolekce z mušelínu mají jedinečný design, certifikace GOTS a jsou precizně a s láskou ušity v šicí dílně v České republice. 

https://www.kolorky.cz