Jak pečovat o mléčné zoubky s MDDr. Terezou Volfovou

pátek 1. 10.
16:30–18:00 hodin, vstup zdarma, o seminář je velký zájem, nezapomeňte si své místo rezervovat včas!

Zubní lékařka Tereza Volfová se společně s dentální hygienistkou Lenkou Novotnou, které to v ordinaci umí krásně s dětmi, budou individuálně věnovat rodičům, kteří chtějí správně pečovat o úsměv svých dětí. Přijďte s vašimi dětmi, ať vám názorně na nich mohou ukázat, jak o zoubky pečovat, a vy sami si můžete pod jejich dohledem a díky jejich radám správné čištění vyzkoušet. Vysvětlí vám, jak vypadá ideální péče o mléčné zoubky, ukáží techniku čištění na plyšácích, předají kompletní informace o zánětu dásní a vzniku zubního kazu u dětí, tipy na lepší spolupráci dětí při čištění a zodpoví dotazy z hlediska prevence i ošetření zubního kazu.

MDDr. Tereza Volfová
zubní lékařka, maminka Terezky a Michálka, pracuje šestým rokem na soukromé klinice Dent Medico.
„V ordinaci mi vadí omezený čas na vysvětlování a zdůrazňování prevence ústních onemocnění, a tak jsem se rozhodla vše, co považuji za důležité nasdílet ve své facebookové skupině Jak na zdravé zuby a na Instagramu pod profilem @krasozubka. Také jsem připravila online kurz Jak na první zoubek, kde rodičům vysvětluji vše zásadní pro zdravé mléčné zoubky jejich dětí.

Bc. Lenka Novotná
Zakladatelka a vedoucí dentální hygienistka ordinace DéHá v Praze 7. Své profesi se věnuje již přes osm let. Je vyhlášená svou pečlivostí, ráda přijímá pracovní výzvy a motivuje klienty k péči o ústní zdraví. Péče o zoubky dětí je pro ni radost. V déhá kromě ní pracují ještě dvě její kolegyně Pavla a Hanka. Všechny tři kladou důraz na individuální přístup.

„Mám ráda módu, cestování, fotografování, dobré jídlo, společenský život a svoji práci. A vše se snažím dělat s úsměvem a pro úsměv druhých.“

Partnerem semináře je firma Profimed, již najdete též mezi vystavovateli.

www.instagram.com/krasozubka/

www.de-ha.cz

foto12