Health academy

rodinná firma Health Academy chce druhým nabízet jen to, čemu sama věří. „Najít produkty, které by toto očekávání splňovaly a které bychom si sami kupovali, ale nebylo vůbec jednoduché. Nicméně Vaše spokojenost a hlavně spokojená miminka jsou to, proč nás naše práce baví a co nám dává smysl. Právě díky tomu a vaší podpoře se nám podařilo získat titul Czech Best Managed Companies 2022 a zařadit se k nejlépe řízeným firmám v Česku.

Na festivalu mini představíme dvě značky, které rádi a hrdě zastupujeme: Good Gout a Muumi Baby.

Good Gout je francouzská prémiová dětská BIO výživa pro malé gurmány. Kombinuje nejnovější vědecké poznatky s vyhlášeným francouzským gurmánstvím. Spolupracuje s týmem výživových géniů z Pasteurova institutu ve francouzském Lille a michelinským šéfkuchařem Christophem Hayem. Receptury obsahují maximálně dvě hlavní složky, díky nimž se děti naučí rozpoznávat jednotlivé chutě a vytvoří si správné stravovací návyky. A proč? Protože v jednoduchosti je síla! Jedině tak může vyniknout dokonalá chuť mrkve, hrášku, máslové dýně nebo třeba nasládlých fíků. 

Muumi Baby jsou dětské plenky nejvyšší kvality vyrobené ve Finsku. a jak jejich název napovídá, mohou se pyšnit motivy z příběhů o mumíncích. Děťátku poskytují maximální pohodlí, udržují jeho zadeček v suchu, bez podráždění a opruzení. Neobsahují žádné přidané chemikálie, které by mohly dráždit citlivou dětskou pokožku, a dokáží splnit i ty nejnáročnější potřeby – jsou extrémně pružné, savé a perfektně drží i při zvýšeném pohybu. Prodyšný materiál s podílem měkké rostlinné celulózy s certifikací FSC pomáhá udržovat pokožku děťátka suchou a zdravou během dne i noci. Jsou 100% bez chlóru a Certifikované pro citlivou pokožku. “

www.healthfactory.cz