fua fua

Všichni příznivci zdravého životního stylu i ti, kteří by o sebe rádi více dbali, ale žijí příliš uspěchaně, by měli zbystřit. Česká značka Fua Fua, již založili manželé šmejkalovi s dcerkou elenkou, vyrábí prémiové produkty imunity drinků, 100% přírodních nápojů plných mrazem sušeného ovoce, superpotravin i ovocných extraktů. Příznivý vliv na imunitu zajišťuje unikátní výběr a kombinace přírodních ingrediencí pro vysokou vstřebatelnost živin, vysoký obsah vitaminu C i vysoký obsah vlákniny. Díky snadné přípravě nemůže být denní dávka ovoce snadnější. Dlouhá trvanlivost nápojů umožňuje dopřát si sílu i chuť ovoce v každém ročním období.

Fua Fua jsou vhodné pro celé rodiny. Díky 100% přírodnímu složení, bez barviv, bez přidaného cukru i bez lepku, je milují nejen děti, ale i dospělí. Jsou ideální zdravou svačinkou, ovocným smoothie k snídani nebo osvěžující vzpruhou v kanceláři či na cestách. Praktické balení umožní snadnou a rychlou přípravu kdekoli. Jejich základ tvoří pouze ty nejkvalitnější plody sbírané v sezoně a šokově sušené mrazem a rozemleté do sypké podoby. Díky sušení mrazem jsou zachovány všechny živiny ovoce. Pro zvýšení imunitního účinku obsahuje Fua Fua spoustu rozmanitých superpotravin, zeleniny a výtažků z ovoce a dalších rostlin. ingredience jsou navíc kombinovány tak, aby se vzájemně podporovaly při vstřebávání a dávaly tělu maximum nutrientů. Díky unikátním postupům je každý doušek Fua Fua plný chuti, vitamínů, antioxidantů a vlákniny.

Na festivalu mini značka představí jako úplnou novinku Praktické udržitelné skleněné dózy s imunity drinky Fua Fua. Díky krásnému designu a praktické velikosti může mít každý na kuchyňské lince nebo v kanceláři k dispozici svou denní dávku ovoce a superpotravin. Stačí jen pořádně smíchat s vodou a užít si skvělou ovocnou chuť i s dobrým pocitem z ekologického produktu.

www.fuafua.com