Debaba kraft

maďarskou značku Debaba KRAFT založil v roce 2016 manželský pár Nóra a György se zaměřením na doplňky a hračky pro nejmenší děti. Jejich design zaujme na první pohled a vyznačuje se dokonalým spojením funkčnosti, vytříbených barev a čistých jednoduchých linií. Debaba KRAFT navrhuje a vyrábí látkové hračky a polštářky ve tvaru zvířátek, dekorace do dětských pokojů, muchláčky, dečky a přáníčka, dárkové krabičky a hračky pro rozvoj motoriky. Všechny produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, bavlny nebo dřeva, s nejvyššími požadavky na kvalitu a udržitelnost ve spolupráci s malými výrobci v Evropě.

Na stánku Debaba kraft můžete potkat osm zvířátek: lišku Kende, bílého geparda Lenku, kočičku Lujzi, medvěda Bernarda, srnku Barku, tučňáka Benedeka, zajíčka Lelle a lenochoda Hubu. Zvířátka mají svou vlastní osobnost a jsou vidět na každém výrobku debaba KRAFT – na vzorech přikrývek, na nástěnných dekoracích i na růstových metrech. Největší radost Nóře a Györgymu dělá, když slyší od svých zákazníků, kolik radosti jejich výrobky dětem přinášejí, například že se jim lépe usíná s osuškou na mazlení s králíčkem Lelle nebo kolik odvahy jim dodal lenochod Huba při návštěvě pediatra.

Na festivalu mini představí debaba KRAFT jako novinky dřevěnou šněrovací hračku v neobvyklé podobě a limitovanou edici včelích plyšáků, všechny výrobky navíc budou již v novém úžasně barevném balení.

www.debabakraft.com