Betty Brands

Objevte jedinečný svět pro moderní rodinu. Lifestyle concept store plný láskou vybraných kousků. Takových, které mají rádi moji kluci, souzní s planetou a mým srdcem. betty brands je malý obchůdek s prémiovými značkami, který je určen pro děti a jejich rodiče. Jednoduše místo, kde najdete důvod k úsměvu. 

Na festivalu mini vám představíme novinku u nás v obchůdku, a to lahve Muuki a k nim přivezeme přírodní pečující balzámy Trew. Nebude chybět ani portugalská Mrs. Ertha. Vždy se k nám těšíte na booso, tak i letos vás čeká nová kolekce pod názvem Young souls. Kolekce je plná známých střihů v novém hávu, ale i krásných novinek. Oblečení doplníme brýlemi Grech&Co, které jsou nově i ohebné a děti je jen tak nezničí. Přivezeme i náš bestseller kapsičky od Sticky Lemon a k nim i jejich barevné batohy. 

Představíme vám i čistou francouzskou kosmetiku OUATE s jejich perfektní mlhou pro děti na opalování. Nebojte vaši oblíbenou šlehačku do koupele bereme také. Dále se na stánku objeví slovinská značka Little Otja s jejich jemnými a snovými obrázky, dekami pro nejmenší, sponkami a přáníčky. Pro ty nejmenší z nejmenších tu máme minimalistické Claude&Co. s jejich ikonickým body Milking It. Ta pak můžete doplnit květinkovými dudlíky Frigg.

A máme pro vás i překvapení v podobě úplné novinky Heypatches.

https://www.bettybrands.cz