Apartmány Kocourek

Kocourovy Lhotky je kouzelná samota uprostřed Vysočiny a také životní láska a projekt Jitky a Víti, kterým se podařilo ruiny zdevastovaného statku proměnit v ráj pro rodiny s dětmi. Místo vás svou atmosférou, klidnými barvami a jemnými detaily přenese do nostalgických časů vašeho dětství, tak jako byste trávili prázdniny u babičky. Užijete si přitom absolutního komfortu, v kuchyni si z čerstvě upražené a umleté kávy připravíte espresso a upečete i bábovku. Přijet můžete skutečně nalehko, kouzelná babička připraví kocourkovský koš plný lokálních dobrot a kouzelný dědeček přečte dětem pohádku na dobrou noc. Hraček a vybavení pro děti je tu habaděj, kreativní program pro děti (i dospělé) na přání zajistí Rychnovská dílnička.

Apartmány kocourek, které jsou součástí amazing places a v roce 2022 se v kategorii malé penziony staly vítězem, se mohou pochlubit nadstandardním zázemím ve venkovském stylu a pestrým venkovním vybavením (hřiště, kolotoče, trampolíny, pískoviště, ohniště, gril, vyhřívaný bazén a sportovní náčiní a odrážedla všeho druhu). jsou splněným přáním všech – děti se tu vyřádí a rodiče si odpočinou. statek leží uprostřed lesů, luk a polí a jedna cesta vede do malebné vísky Rybníček, kde můžete vyzkoušet jízdu na poníkovi nebo koních.

Majitelé vždy vše opravovali s citem k místu, při rekonstrukcích navraceli původní přírodní materiál tam, kam patří. Topí a vodu ohřívají výhradně dřevem z místních lesů. Kompostují, třídí odpad, používají české ekologické čistící prostředky i kosmetiku. Sází stromy, zalévají pouze dešťovou vodu, chovají včely a pěstují ovoce a bylinky pro potřebu svou a svých hostů. Snaží se tak přírodě navrátit to, co ona dává nám.

přijďte se na festival mini seznámit s majiteli a nabídkou jejich pobytů na letošní  jaro a léto.

www.apartmany-kocourek.cz