Adamo

Během téměř dvacetileté existence vyvinulo Adamo ty nejbezpečnější a nejúčinnější dětské hammocky na maďarském trhu. Jsou kombinací houpačky a kolébky a díky svému specifickému designu mohou být používány již od narození. Houpání přispívá k vyvinutí smyslu pro rovnováhu, zlepšuje jemné motorické pohyby, pomáhá miminku uvědomit si vlastní tělo a uvolnit stresové napětí. To vše díky stimulaci, kterou dětem poskytuje originální design, speciální materiálové složení a správně kalibrované komponenty. Uklidňující efekt jemného houpacího pohybu jistě ocení i rodiče dětí, kterým zrovna rostou zoubky nebo trpí problémy s bříškem. houpačka byla navržena a vyvinuta odborníky, zdravotními sestrami a nemocnicemi, jejichž testy a názory přispěly k tomu, že ji lze používat při vývoji doma i v nemocnici. Každý jeden kus je navržen s laskavou péčí, podroben kvalitativním testům za účasti firemních expertů.

Důležitým doplňkem houpačky Adamo je pružina kalibrovaná tak, aby vytvářela jemný pohyb v závislosti na hmotnosti dítěte. Na základě kalibrace rozlišujeme dva typy, 0-10 kg a 10-15 kg, jejichž správná volba výrazně ovlivňuje úspěšnost vyvolání podnětů. Jemný pružinový pohyb oživuje dětskou houpačku, takže když dítě pláče nebo se jen kroutí, okamžitě se aktivuje.

spolu s hammocky přiveze značka na festival mini též funkční a stylovou houpačku Adamo Junior, vhodnou pro menší děti do 5 let. Díky jemnému organickému materiálu, z něhož je vyrobena, nabízí společně se spoustou zábavy i pohodlí pro vaše nejmenší. kromě houpaček přiveze adamo na mini i kolekci doplňků jako jsou podložky a hnízdečka.

adamohammock.com