WHOOP•DE•DOO

značka intimních produktů pro ženy plné něhy a čistoty.

Luxusní intimní produkty vytvořené českou produktovou designérkou Annou Marešovou, navržené pro zdraví, láskyplnou péči a potěšení ženského těla i její duše.

Whoop·de·doo je především o lásce, ale také zodpovědnosti k tělu i ke světu, který nás obklopuje. Všechny produkty proto vznikají čistě lokálně, s co největším důrazem na kvalitu a udržitelnost. Za svou existenci produkty Whoop·de·doo získaly celou řadu prestižních designérských ocenění – Red Dot Design Award, BigSEE Award či nejnovější nominaci na ceny Czech Grand Design.

Kolekci venušiných kuliček pro posílení pánevního dna ve třech váhových variantách, designový vibrátor či menstruační kalíšek si budete moci na červnovém Festivalu Mini prohlédnout, pomazlit a třeba se s námi i poradit, jaký z produktů pro vás bude ten nejlepší. Beze studu a ostychu, které podle naší filozofie do intimity nepatří.

Pouze na místě s festivalovou slevou!

www.whoopdedoo.me

WHOOPdeDOO_MK by Adam Dvorak006mini_kalisek_wddWHOOPdeDOO_MK by Adam DvoAKk007VK by Jan přibylský001VK by Jan přibylský004VK by Jan přibylský002Vibrator by Jan Přibylský005Vibrator by Jan Přibylský004

© photo Adam Dvořák, Jan Přibylský