vyplouváme!

na mini se bude nejen létat, ale můžete se tam také vydat na stylovou plavbu.

Woo     Body

stačí si pořídit elegantní plachetnici z kolekce woo designérského dua roman vrtiška a vladimír žák nebo evergreen firmy směr v podobě plastového parníku od viktora fixla z roku 1971 (prodává hugo chodí bos), nafouknout loďku od anny a jerryho kozových či indiánskou kánoi, již v roce 1964 navrhla libuše niklová (oboje fatra)…

Par     Kan

a na sebe si obléknout ikonické pruhované body, triko a nepromokavý plášť od petit bateau nebo modely doplněné látkovými brožemi z jarní kolekce imagiro od značky cuna vlnami.

Mole     Mob

chybět by vám neměla úžasná rybářská sada s prutem a textilními rybkami na chytrém principu magnetu od moles in holes, závěsný mobil od ateliéru napoli a kromě kompasu ani tématicky pojednané nástěnné hodiny od george nelsona z roku 1965 (vitra koncept) nebo ty od české značky lavmi, z jejíž kolekce ahoy si můžete také vybrat originální tapety a svítidla. a jako perličku si na mini můžete ulovit nové plakáty a doplňky s ilustracemi ilony polanské od vyhlášené nábytkářské firmy devoto. ahoj na mini!

LvmmBoatLvm

 

CvDev     Cvl