vítejte v pohádkovém světě mini!

symbolem již čtvrtého dětského prodejního festivalu mini je tajemný bílý objekt geometrických tvarů. je to snad spadlá hvězda z pohádkového nebe? magická vánoční ozdoba? velký moderní oříšek pro popelku? originálně zabalený dárek? zázračný diamant, který právě objevila alenka z říše divů? také toužíte vědět, co se v něm skrývá?

dětský svět je naštěstí stále plný tajemství a zázraků. stejně jako čas vánoční. říše fantazie nezná hranic. na mini se snažíme, aby na to nezapomínali ani dospělí.

29296 29292 1 29300

naše minimodelka julinka zvládla roli udivené alenky během focení skvěle právě díky tomu, že si mohla představovat, co je uvnitř. umělecká ředitelka festivalu mini zuzana lednická ji k tomu ze štaflí vybízela v ruce zavěšeným papírovým předmětem. julince jsme oblékly půvabné šaty z šedého lnu od značky JULIE, již založila její maminka tereza, která ji poprvé představí právě na předvánočním festivalu mini. nahlédněte v předpremiéře na fotografie dívčího oblečení této nové české značky.

děkujeme julince, tereze, zuzce alias lumpka za zapůjčení kabelky a v neposlední řadě našemu věrnému fotografovi petru karšulínovi!

_F0A7471m (1)JULIE_F0A7307m2

© foto: petr karšulín pro mini; JULIE © text: tereza bruthansová