utukutu

značka, vyrábějící hračky a pomůcky, které rozpohybují malé i velké, dokážou spontáně posílit tělo i mysl a rozproudit nejen dětskou fantazii. produkty jsou vytvářeny s důrazem na krásu přírody, jednoduchost a kvalitu. houpací prkno se vyrábí z různých druhů dřeva a je možné si ho nechat pojednat barvou, gravírováním či jinak personifikovat. dočkalo se též “dospělé” verze. utukutu svůj sortiment postupně rozšiřuje o další originální hračky. vyhledávanou se stala houpačka spectra, vhodná pro nejmenší děti, a to hned v několika výtvarných podobách, které nepostrádají vtip a poetiku. neméně oblíbené jsou chůdičky nebo praktický doplněk – pastelkovník. jako novinku značka na mini představí učící věž kid helper.

utukutu vytvořilo spolu s little bubbles rozhoupané karty, které pro ně ilustrovala karolina ship stead. Cvičení koncipovali pro dospělé a děti od 3 let. „Zapojte smysly a vychutnejte si naše vymazlené kartičky s Utukutu Houpacím prknem nebo Woudie. Kartičky vás budou potichu doprovázet při společných rodinných chvílích, a když budete chtít, dodají vám inspiraci.“ V sadě je 13 oboustranně laminovaných karet velikosti A5. Na každé kartě je ilustrovaný obrázek s provedením cviku na jedné straně a na druhé straně najdete básničku plus krátký popis.

na mini představí utukutu mimo jiné novinku climbou steps – multifunkční hračku, jež nejmenší děti od šesti měsíců podporuje v jejich prvních pohybových dovednostech, například jak sdolat schody.
https://www.utukutu.cz

UTUKUTUspectraD

SONY DSCClimbou steps Utukutu -Adela Freis (13)Utukutu_climbou_steps_small-7

natur

 

 

spectrasmile

utukutu-rozhoupane-karty-8

barvyprkno3UtukutuPastelkovnik
utukutuspectraduha