ťuli ťuli

Přírodní kosmetika Ťuli a Ťuli sa vyrábí v rodinném kruhu od roku 2015. za jejím vznikem stojí dnes už tříletý Matej a jeho zdravotní problémy. Ve věku třech měsíců se u něj projevil silný atopický ekzém.  Z přirozené touhy jeho maminky – Lenky Špaldové vyléčit syna přírodní cestou sa vyvinula vášeň pro kozmetiku, která okremkromě čistících účinků bude též hoji, regenerovat a vyživovat pokožku. 

Díky Lenčinu pečlivému výběru ingrediencií a postupů a za pomoci celé rodiny dnes pod značkou Ťuli a Ťuli najdete produkty poskytující péči o celé tělo – od šampónů a sprchových gelů přes pleťové krémy, tělová másla až po balzámy na rty a léčivé esenciální oleje. To vše z nejkvalitnejších organických rostlinných olejů, másel, léčivých solí, včelího vosku a rostlinných hydrolátů, samozřejmě bez barviv, parabenů, sulfátů, silikonů a syntetických konzervantů.

Řada Matej Bublinka se specializuje na péči o dětskou pokožku od narození, jež dokáže zamezit vzniku, anebo zmírnit problémy spojené s nošením plínek,  postarat se o citlivou dětskou pokožku.     

Našou filozofiou je ekologická výroba, tak aby sme zbytočne nezaťažovali našu planétu plastom. Naše produkty balíme do zálohovaných skleněných obalů. na balenie výrobků používame ekologickou vlnitou lepenku a papírovou lepící pásku.

https://www.tuliatuli.sk

kolekcia pre najmensich_DSC8769_1 _DSC8879