SOULBOWL

soulbowl je home & lifestyle online store, který přináší výběr produktů pro mamas & babies na základě reálného příběhu mateřství. naší misí je vytvořit krásný domov, o němž jste vždy snili. domov, který bude stylový a přitom praktický s ohledem na obyčejné denní potřeby každé rodiny a běžného života. současně dbáme na atributy, jimiž jsou ohleduplnost k naší planetě a respekt k přírodě.

začátek mého příběhu už jste jistě četli, pouze patřil někomu jinému. po letech práce v korporátu jsem odjela na dovolenou na bali a rozhodla se nevrátit. tedy, aspoň ne úplně. vůně písku, hukot moře, divoká džungle a ty nejsytější barvy mě inspirovali a rozhodla jsem se vzít si to s sebou v duši zpátky. a to všechno je soul bowl.

soulbowl je především o lásce k dostupnému a smysluplnému designu. na mini pak představím řadu nových značek, které jsou v čechách prozatím ojedinělé mají svůj příběh. najdete mezi nimi například veganské sunnies a stylové rybářské čepky od babymocs anebo praktické silikonové nádobí až z indonésie, které můžete po použití recyklovat. samozřejmě nebudou chybět postýlky od bermbach handcrafted ani kouzelné podložky ze lnu, které jsou tak oblíbené. unikátní novinkou je pak hračka želva s kouzelným názvem„greta the great“, která je vyrobena ze zbytků rybářských sítí a tvoří tak svou stopu v záchraně oceánů a recyklaci.

funkčnost ~ design ~ udržitelnost

www.soulbowl.cz

soulbowl_Bermbach_LOLA_2Processed with VSCO with a5 presetsoulbowl_Oioiooi-nice-to-michu-baby-rattle-1TB AngletProcessed with VSCO with g7 presetTB Bordeaux + Andernossoulbowl_BabyMocs_SylvesterHat_1soulbowl_HONU_gretathegreat_4soulboowl_SQR_2