soolista

„Najednou je tu, ve studeném světě. Fyzickou blízkostí a svým tělesným teplem toužíme posílit vzájemné pouto a dodat důvěru v časoprostoru neznámého. To ztělesnění křehkosti chceme přirozeně chránit, mít ho co nejblíž. Umožnit mu vidět svět s nadhledem a spolu prožívat všechny situace. A u toho i dobře vypadat.“

česká značka soolista, založená architektkou zuzanou basterrech, si u svých modelů zakládá na originálním střihu, rafinovaném řešení  a smyslu pro detail. Vedle kolekce pro podzim a zimu 2022/23 přichází též s kolekcí jedinečných nosících kabátů pro ženy i muže. Dámský model kabátu se přizpůsobí každé ženě. Je možné ho nosit jen tak, ale i během těhotenství a mateřství. Nenápadná vsadka umožní nošení miminka vpředu, pro nošení na zádech může být použit separátní kabátek, resp. vesta, která je součástí kabátu, a i bez dítěte funguje jako zajímavé ozvláštnění minimalistického střihu. Vestičku je také možné nosit i samostatně v teplejším počasí – opět s miminkem i bez něj. Dámská vesta navíc skrývá kapsičku s dětskou kapucí.

Svrchní vrstva ze stoprocentní bavlny s vodoodpudivou úpravou a vnitřní zateplení ze stoprocentní vlny stoprocentně ochrání vás i vašeho potomka před všemi rozmary sychravého podzimu, mrazivé zimy nebo chladného jara.

https://soolista.cz