simply kids

Designérku a ekonoma, Karolínu a Dušana přimělo Neustálé hledání doplňků do pokojů jejich tří dětí k založení vlastní značky SimplyKids, která nabízí kvalitní skandinávský design, vynikající hravostí a nápadem. 

Pro ty, kteří hledají inspiraci jsme sestavili několik konceptů s konkrétními produkty, které k sobě ladí a lze je libovolně kombinovat. Všechny produkty jsou 100% vhodné a testované, aby vyhovovaly evropským bezpečnostním standardům: „pečlivě vybíráme dodavatele, kteří se zaměřují na kvalitu zpracování svých produktů, stejně tak jako na design a kreativní stránku, která u dětí vzbuzuje jejich fantazii a představivost“.

Na mini kromě jiného představíme španělskou značku nobodinoz. její Nová kolekce Haiku Bird byla inspirována Japonskem a jeho tradičním uměním. najdete v ní motiv ptáčka Haiku ve smetanovorůžové barvě a jednobarevné tečky v přírodních barvách. Nový design se objevuje především na textilu pro miminka, který je ze 100% organické bavlny s certifikací GOTS a Oeko – Tex. Nová kolekce v přírodních barvách inspiruje k vytvoření jednoduchého a čistého designu v dětském pokoji. 
dále nabídneme též textil a tapety oblíbené značky FermLiving a ikonické dřevěné houpací ovečky Rocking Sheep od Povl Kjer.

https://www.simplykids.cz

 

mood-canopy-amour-haiku-birds-ciel-de-lit-dosel-pink-rosa-rose-matress-matelas-a-langer-colchonetas-nobodinoz-1b_MG_1502-2 _MG_9703 IMG_0009-2  _MG_1168-2