Přiletí čáp

Christina a Jana, dvě kamarádky, dvě mámy a teď už tři děti. Tak to jsme my, Čapí matky, jak si říkáme.

Všechno to začalo, když byla Christina poprvé těhotná. Potřebovala se v těhotenství zorientovat a odškrtávat si týdny, jako v adventním kalendáři, když se těšíte na Ježíška. A tak vznikl nápad na Těhotenský kalendář a značku Přiletí čáp. Jana pomohla s logem a dala kalendáři grafickou podobu a najednou byl na světě! Je to naše společné dítě. Snažíme se vytvářet produkty pro zaznamenávání důležitých momentů v našich životech s dětmi. V dnešní uspěchané době je naše heslo „jednoduše a hlavně rychle“.  Protože čas letí a vzpomínky se z mysli rychle vytrácejí…

Těhotenský kalendář pomáhá v těhotenství s ORIENTACÍ v týdnech, měsících a trimestrech nejen ženě, ale i jejímu okolí. Zároveň pomocí přiložených samolepek zaznamenáte DŮLEŽITÉ OKAMŽIKY v těhotenství, na které nechcete zapomenout. A vyplněný arch Vám zůstane jako PAMÁTKA na tento speciální čas ve vašem životě. Zabalený v deskách s atlasovou stuhou je zároveň krásným dárkem pro nastávající maminku.

Dalším naším projektem je Škatulka – Dřevěná truhlička s vygravírovaným jménem a datem narození Vašeho děťátka. Uložíte si do ní věciček po miminku, které si chcete uchovat na památku. Škatulku pro nás ručně vyrábějí lokální truhláři a když si k ní přivoníte, zjistíte, že doslova voní lesem.

Na festival mini, kde naši značku poprvé představíme, připravujeme navíc další novinku: kalendář Tvoje pokroky, který navazuje na ten těhotenský. Pomocí obrázkových samolepek si snadno a rychle zaznamenáte vývoj Vašeho miminka. Ideální pro maminky, které nestíhají psát deníky a přesto by si rády nějakou tu vzpomínku vytvořily.

www.prileticap.cz

20190804_11592620210416_17421520210319_151706Kalendar_ 620201007_125446Pokroky ruzovaPokroky detail