petit bateau

vyhlášená francouzská značka petit bateau slaví své 130. narozeniny! a připlouvá je oslavit na festival mini se svou novou letní kolekcí, v níž samozřejmě nemohou chybět ani její ikonické kousky jako námořnické tričko, spodní prádlo nebo pláštěnka, a to jak pro děti, tak i maminky.

v přístavu mini nezakotví zdaleka poprvé, vždyť zazářila hned na první edici festivalu v roce 2016! zamilovali jste si ji vy i vaše děti na první pohled, na první vyzkoušení a stali jste se věrnými zákazníky pražského obchodu. kvalita a příjemné materiály, respekt k přírodě a ležérní elegance jsou hlavními ingrediencemi jedinečného stylu, který se s radostí dědí z generace na generaci.

značka sice byla oficiálně založena v roce 1920, ale její vznik se pojí právě s rokem 1893, kdy pierre valton otevřel v troyes továrnu na výrobu spodního prádla. a ačkoli má v názvu slovo malá, nabízí jak oblečení pro děti, tak i dospělé a navíc se již dávno stala významným hráčem na módním nebi. koneckonců si její oblečení oblíbil nejeden módní návrhář včetně karla lagerfelda i mnoho slavných osobností. vše vyrábí z nejjemnější bavlny, bio bavlny a lnu, a to s nejvyšší kvalitou a certifikací oeko-text. a tak není divu, že se její nadčasové módní kousky hravě dědí z generace na generaci.

krásné narozeniny, lodičko!

https://petit-bateau.cz