petinka

PETINKA je slovenská rodinná firma, která nabízí dva vzájemně kompatibilní výrobky: učící věž a variabilní Ready to Activity stěnu.

1. Učící věž Little Buddy – díky ní mohou děti pozorovat dění na kuchyňské lince nebo se mohou do vaření i aktivně zapojovat. Věž poskytuje dítěti pohled z jiné perspektivy, posiluje jeho nezávislost a také pomáhá rozvíjet jemnou motoriku. Little Buddy lze nastavit podle věku, výšky a dovedností dítěte od nejbezpečnější verze pro nejmenší (samostatně stojící) děti se čtyřmi bezpečnostními stěnami, až po klasickou učící věž s žebříčkem na boku, který umožní dítěti svobodně vylézat a slézat.

2. Variabilní Ready to Activity stěna – speciálně upravená stěna, která díky kombinaci magnetu a kolíků umožňuje vytvořit si Activity Board podle vlastních představ. Aktivity se dají doplňovat nebo obměňovat podle věku a zájmů dítěte. Lze připevnit na stěnu nebo vsunout do učící věže.

Naší vlajkovou lodí je variabilní 2in1 produkt: Učící věž s variabilní Activity stěnou. Díky úchytnému systému si může zákazník vyskládat Activity stěnu podle vlastních představ.

http://petinka.sk

LB_dub antickyIMG_5313 IMG_5318