meander

nabídka nakladatelství meander je rájem pro děti i dospělé. vydává knihy od autorů českých i zahraničních, začínajících i těch legendárních. umělecké knihy pro děti, na nichž spolupracuje s renomovanými umělci, často zaujímají místo mezi vítězi prestižních literárních a výtvarných soutěží.

na mini představí vedle svých již ikonických titulů i novinky. chybět nebudou ani úspěšné díly domu myšek: sam a julie ani jejich plyšáci. těšit se můžete na nového Chrujdu (Jezevec Chrujda ostrouhá křen) od Petra Stančíka, Pilota Pírka (pokračování oblíbeného Holuba Kolumba) Emmy Pecháčkové, knihu Anička, mluvící potok a další chovanci ústavu paní Majerové Petra Koťátka, Babky Marky Míkové a Cirkus Bruno Jaroslava Kovandy.

Představíme Vám také první tři tituly v naší zbrusu nové edici REPOLELO: říkanky pro nejmenší Daniely Fischerové: Plác – tác – bác s ilustracemi Jakuba Kouřila, první počítání s Petrem Stančíkem: Ohou! Kolik má kdo nohou? v úpravě Davida Böhma a Jiřího Franty a klasická Říkadla v podání Ester Nemjóové.
www.meander.cz

DUM_MYSEK_CIRKUS.indd Julie Sam

_X6A8845-002WEB IMG_7231-005 IMG_7468

maja a kimMeander_1