na mini to bude jízda

a to doslova! ti nejmenší neodolají luxusnímu aerodynamicky tvarovanému torpédu od designérské dvojice anny a jerryho kozových, které v limitované edici představí praguekabinet, nebo lehkým, snadno sestavitelným a navíc celoodpruženým dřevěným odrážedlům značky re pello, již založili Jiří Marján a Pavol Mikuláš. jako další reprezentant domácí stáje se na mini představí značka yedoo se svými odlehčenými odrážedly too too a a stále oblíbenějšími koloběžkami. ty najdete na zahradě villy pellé, kde si je můžete nejen prohlédnout, ale též vyzkoušet.

 

image     Yed

 

Too

stejně jako o pár kroků dál sympatická stylová městská kola japonské značky tokyobike, která k nám dováží pražský obchod urbane a jejichž řada se nedávno rozšířila o dětské modely s nastavitelnou výškou a vybavené praktickým madlem pro snadné přenášení. ani dospělí nepřijdou o zážitek si zajezdit či zazávodit se svými dětmi, protože tu nebudou chybět modely pro velké.

TokyTokyel

 

jako lahůdku na mini představí německá společnost würth nová závodní dětská a rodinná kola, která pro ni navrhli čeští designéři ondřej kopečný a jerry koza ve spolupráci s janem čapkem. upoutají pozornost úžasnou lehkostí a důvtipným systémem grafického pojednání a personifikace kola pomocí samolepek.