mini defilé

letošní jarní mini bude mít stylový nádech. vybíráme pro vaše děti oblečení, doplňky a šperky tak, aby nebyly za každou cenu módní a líbivé, ale byly vkusné, originální a měly šmrnc. pohodlnost a kvalita jsou samozřejmostí. tentokrát se na festivalu v rámci doprovodných programů můžete těšit i na módní přehlídky, na nichž své nové kolekce pro jaro a léto představí například značky shark in the park, young primitive, julie, loowfat kids, small rags, bobo choses, takitak a dokonce i omnifera. chybět nebudou vybrané atributy dnešního dětství v podobě moderních odrážedel a kol a neokoukaných hraček. jako modelové vystoupí děti i jejich maminky. těšte se!

mini5fCollage

(ve směru hodinových ručiček: triko od bobo choses z nilakids, kalhoty od nadoma a naven, sluneční brýle od ki et la, mikina od loowfat kids, gumáky od enfant z obchodu fór kids, odrážedlo od banwood, z obchodu lavly, šaty od takitak, náramek od le petit délice, milníkové triko od minimis kids)

mini5gCollage

(ve směru hodinových ručiček: kšiltovka od loowfat kids, batoh od lumpky, svetr od huxbaby z obchodu bubbachic, kraťasy od bobo choses z nilakids, tetování od kresky z obchodu wildmini, nové celoodpružené kolo od re pello, overal od small rags z obchodu fór kids, fotoaparát od kukkia z obchodu lavly, softshellový kabátek od young primitive)