Mimmo

„V mimmo máme rádi designové a praktické věci, které usnadní a zpříjemní život dětem i rodičům.“ již dvanáct let obchod na náš trh dováží pečlivě vybrané značky a jejich produkty pro celou rodinu.

velmi vyhledávanou se stala australská značka b.box, jejíž mottem je dětské „Já sám“. Oblíbily si vaše děti netekoucí hrneček s brčkem nebo připravujete svačiny do b.box svačinových krabiček? Svačiny vytvořené s láskou pro svoje děti sdílejí maminky pod hastagem #krabickujeme. Pokud hledáte inspiraci, nakoukněte, protože takové svačiny v koši rozhodně nekončí.

mimmo na festivalu mini představí i další novinku – australskou značku Jellystone designs, nabízející hračky, které mohou děti používat svým vlastním tvořivým způsobem. Hračky a senzorické pomůcky Jellystone Designs jsou plné pestrých barev a rozmanitých tvarů, které probouzí v dětech zájem, soustředění a zvědavost. Inspirace Montessori školou je vidět na první pohled. Hračky jsou vyvíjeny ve spolupráci s profesionálními ergoterapeuty, učiteli a logopedy.

www.mimmo.cz