mimi na mini 1

v nabídce festivalu mini si přijdou na své děti každého věku, včetně těch nejmenších miminek i největších rodičů.

už od kolébky ovlivňujeme vkus a rozvíjíme schopnosti našich potomků. nechte se inspirovat naším výběrem hraček, oblečení, nábytku a doplňků. designérka lucie koldová, nositelka nejvyššího titulu prestižních cen czech grand design, na mini v premiéře představí svou důmyslnou, elegantní kolébku a variabilní látkové hrací podložky.

      image

nejen do postýlky využijete neobyčejně praktická a zároveň krásná hnízdečka od mimiconceptu, která poskytnou novorozencům a kojencům pohodlí a ochranu, a to například i v rodičovské posteli, kde jim může hrozit nebezpečí zalehnutí. něžnou, a přitom graficky čistou kolekci včetně zavinovačky a mantinelu do postýlky připravily pro miminka andrea beranová a mária čulenová z ice ice baby.

image    image

své první módní výstřelky si mohou i ti nejmenší užít například v podobě bodýček s vlčím příběhem od značky toto e, již založily návrhářka hana zárubová a grafická designérka martina černá, nebo bodýček s názorem od lenky attelové a eleonory přikrylové z litlle rock star. není náhodou, že vše výše zmíněné vytvořily kreativní a podnikavé ženy, jež inspirovalo jejich mateřství. dávají si navíc záležet na originalitě jak v návrzích tak ve výrobě, proto se jedná o stoprocentně české produkty.

image     
z oblíbených kvalitních zahraničních značek doporučujeme například franck fischer, aden + anais a wee gallery z pražského obchodu ookidoo, v němž můžete koupit také mezinárodní hračkářskou ikonu – pískací žirafku sophie, vyráběnou z přírodního kaučuku a malovanou potravinářskými barvami, již vytvořil v roce 1961 jistý pan rampeau a od té doby je nejen ve své domovské francii bestsellerem.