mama by segra

naším cílem je a bylo vytvořit kabát, který vás provede těhotenstvím, pohodlně v něm odnosíte dítě a nakonec vám zbyde v šatníku stylový kousek na kterém jen málokdo pozná, že sloužil jako nosící pomůcka. Podporujeme myšlenku slow fashion, v detailech pracujeme s recyklovanými dušemi z kola. Naše zboží odzkoušely a odnosily desítky maminek i miminek a většina úprav a připomínek přišla právě od nich, čehož si nesmírně vážíme.

Na mini představíme nejen Mama kabát se zipy a duhovými reflexy a Mama Raincoat, ale i těhotenské legíny nebo kojící šaty.JAKO NOVINKU nabídneme naši kolekci kojících trik a mikin se skrytými zipy mothermood. Oblečení má autorské potisky v podobě statementů na téma mateřství. A protože Téma žen, matek a života s dětmi nás opravdu zajímá, chceme naši kolekci doplnit i o blog Mothermood, kde bychom rády vyzpovídaly zajímavé ženy, které vedle dětí rozjely svoje podnikání.

www.mamasegra.cz

MAMABYSEGRA2Kojici triko_mothermood_1hl_authentic slzaKojici triko_mothermood_2leginy mama cervene tehu_HLkojici mikina_Mama by Segra_2 mama 2Nepromokava nosici bunda 3 Nosici kabat se zipy a reflexy_cerny