Made for Moms

výběrový online concept store pro stylové maminky s prémiovou přírodní kosmetikou, módou a designovými kousky pro všechny fáze mateřství. zároveň oficiální distributor značek bloom and blossom, kokoso baby, tajinebanane, lip intimate care, nuroo a nipper and co. pro českou a slovenskou republiku.

na červnovém festivalu mini představí exkluzivně letní kolekci TRIBU od francouzské značky kojícího oblečení tajinebanane, jejíž prodej právě zde zahájí. kolekce TRIBU, francouzské slovo pro kmen, je poctou tomuto způsobu bytí ve světě, s nomádským duchem a věrným srdcem. kolekce pro rodiny dneška a zítřka, navržená rodinou stejnou, jako je ta vaše. ženy, které touží být stylové a chic i v době kojení se můžou těšit na šaty z různých materiálů, nadčasové střihy a neotřelé designy, které u kojícího oblečení většinou nenajdete. pokud vše dobře dopadne, můžete se těšit i na módní přehlídku!

další novinky, které představíme na mini, budou od britské značky tělové a wellness kosmetiky bloom and blossom, jež v minulém roce prošla rebrandingem. značka do svého portfolia začleňuje produkty pro celou rodinu, nejenom pro těhotné a po porodu, jak tomu bylo dříve. cílem značky je vytvářet wellness produkty pro péči o pleť, které jsou nabité opravdu účinnými veganskými přísadami, obejdou se bez testů na zvířatech a zároveň řeší skutečné potíže nás všech. bloom & blossom je jednoduše o tom, abychom se všichni cítili lépe, abychom si uvědomili, že vždy pro sebe můžeme udělat něco, co nám zlepší den a také, že život nikoho není tak dokonalý, jak ukazuje jeho instagram.

https://www.madeformoms.cz

TRIBU_2Tajinebanane (Kojicí) Halenka George_3Tajinebanane (Kojicí) Mikina Tribu_2Spritzy Toes 7pic03 copieBB-collagepic31 copieKOKOSO ALL HIGH RES-72LRM_EXPORT_490731803096452_20190922_1010101061561-5_baby-range-lifestyle-shot-for-web