Made for Moms

výběrový online concept store pro stylové maminky s prémiovou přírodní kosmetikou, módou a designovými kousky pro všechny fáze mateřství. zároveň oficiální distributor značek bloom and blossom, kokoso baby, tajinebanane, lip intimate care, nuroo, lola&lykke a nipper and co. pro českou a slovenskou republiku.

na zimním festivalu mini představí hned několik nových značek, které značka zařadila do svého portfolia teprve před pár týdny a vy si tak budete moci na vlastní oči prohlédnout krásné novinky, které duo markéta & monika vybraly s citem a hlavně vlastní zkušeností z mateřství. těšit se můžete na značky cache coeur, nabízející luxusní prádlo a oblečení pro těhotné, lola & lykke s jedinečnými těhotenskými a poporodními pásy, charlie crane, pařížského výrobce nábytku pro miminka a děti, a také poslední novinku – značku gathre s multifunkčními podložkami z veganské kůže.

samozřejmostí jsou pak stálé značky, jako je oblečení francouzské značky tajinebanane a jejich zimní essentials pro všechny kojící maminky, triko na klokánkování nuroo, krásné dárkové sady od britské značky wellness kosmetiky bloom and blossom či kosmetika pro děti od kokoso baby. všechny ženy ocení oleje na intimní hygienu od lip intimate a spoustu dalších nádherných výrobků, které zakladatelky značky pečlivě vybírají s myšlenkou hýčkat všechny ženy a jejich rodiny tím nejlepším.

https://www.madeformoms.cz

pic28ORGANIC_NATUREL_1809_-2gathre rainbow babyrPET Gift Set - Comfort and Joy FlatlayInfluencer_ Linda 1.5TajinebananeParisMontecristodecembre2020parcoralielescieux-45_792x_crop_center090321_Nessa_01_Hero_1_V2_Finalpic03 copieKOKOSO ALL HIGH RES-72TajinebananeParisMontecristodecembre2020parcoralielescieux-52_792x_crop_center