lunamies

Vítejte ve světě Lunamies®. Ve světě, ve kterém je možné obejmout světlo. Jsme česká designová značka postavená na unikátním konceptu propojení světelné a textilní dekorace. Naši malí i velcí zákazníci si spolu s námi vytvářejí jedinečnou designovou dekoraci do dětského pokoje, na narozeninovou oslavu nebo jako hravé pozadí pro rodinné focení.

Přívěsky jsou vyrobeny z jemné 100% bavlny v krásných odstínech nevšedních barev. Při jejich zpracování dbáme na nejvyšší kvalitu a preciznost. Jsou ručně šité, proto se mohou nepatrně lišit tvarem i výšivkou. Součástí každého přívěsku je speciální klip, díky kterému můžete přívěsky jednoduše připnout na světýlka Cotton Balls a přemisťovat je. Nabízené LED světelné řetězy, známé jako Cotton Balls, navrhujeme tak, aby v kombinaci s přívěsky opravdu zářily. Nejsou to žádné strojově vyráběné plastové koule, ale ručně tkané kouličky z přírodní bavlny vyráběné v Thajsku ve městě čiang Mai. Velikost jednotlivých kouliček a jejich rozestupy byly pečlivě testovány a přizpůsobeny potřebám produktů. Díky tomu se staly nedílnou součástí girland.

Lunamies® podporuje dětskou hravost a kreativitu. Abychom mohli u dětí rozvinout jejich kreativní schopnosti, je potřeba jim vytvořit správné prostředí a podmínky. Doporučujeme vybavit zázemí, kde tráví nejvíc času takovým nábytkem a dekoracemi, které si mohou neustále upravovat podle své vlastní fantazie. Tím dáváme prostor jejich představivosti.

Momentálně spolupracujeme se známou českou malířkou a ilustrátorkou Bárou z Nikolajky. Její obrazy jsou naprosto unikátní a vyzdvihují silné pouto mezi matkou a dcerou. Výsledkem této spolupráce je limitovaná kolekce s názvem Můj vesmír je i tvůj vesmír, která vznikla s cílem vytvořit originální interiérovou dekoraci pro děti a přiblížit jim určitou formu současného umění.

www.lunamies.com