luckydes

Jsme dva architekti, kteří upravili měřítko svých návrhů a nyní navrhují a vyrábějí originální dřevěné výrobky pro Vaše nejmilejší: děti a mazlíčky.
Tyto produkty jsme si vybrali především proto, abychom zde mohli, uplatnit své znalosti z architektury.
Nápad začít s výrobou dřevěných produktů vznikl v době, kdy byl mé neteři necelý jeden rok. Přemýšlela jsem nad dárkem k narozeninám a narazila na domečky pro panenky. Rozhodla jsem se tedy také jeden navrhnout. Domeček, který se bude dědit z generace na generaci a jednou bude krásnou vzpomínkou na dětství.
Domeček pro panenky je vyrobený z březového dřeva v současném architektonickém stylu. Jelikož se jedná o hračku, je atestován pro děti od 3 let. Dětem je přístupný díky velkým okenním otvorům. To dětem umožňuje hru jak v pomyslném venkovním prostředí (před domem) tak hru uvnitř domu bez nutného otevírání a uzavírání domečku.

Jelikož jsme oba architekti, rozhodli jsme se podporovat v tomto oboru i naši nemenší generaci. Navrhli jsme skládací domeček, který lze poskládat mnoha a mnoha způsoby. Znázorňovat může vilu, parkovací dům nebo třeba chaloupky v kampu.
Skládačka u dětí rozvíjí kreativitu a představivost. Vhodná je pro holčičky i chlapce. Opakovaně se může rozložit a opět složit. Umožňuje velké množství variant poskládání. Dítě se při hře učí uvažovat tak, aby mohla panenka nebo autíčko domeček obývat.

Dále vyrábíme deníčky miminek, do kterých lze zaznamenat vzpomínky na dětství. Deníček je doplněný kresbami zvířátek z naší krajiny. Text o vláscích tak například doplňují kresby Ježka se střihem na „ježka“.

Drobné předměty vyrábíme také na zakázku. Na přední desky dokážeme vyrýt jednoduchý obrázek nebo libovolný text. 

Dřevo jsme si vybrali, protože máme oba rádi přírodu.

https://luckydes.com

dřevěný domeček pro panenkyložnice pro panenky jídelna pro panenkynábytek do domečku      denicek-holcicka