LOVE FROM LIUBA

Když jsem byla malá, nejlepší kamarádka mé mámy byla tak laskavá, že mi upletla čepici a šálu. Byla jsem tak nadšená a ohromená, jak je možné vyrobit něco tak krásného a užitečného ze dvou malých kuliček příze, že jsem si to chtěla okamžitě vyzkoušet sama! Líbilo se mi to natolik, že jsem brzo začala plést také ve škole během vyučování. Měla jsem sice kvůli tomu často problémy, ale někteří učitelé moji práci ocenili a chodili za mnou s objednávkami šál a čepic.

Dnes již pletu ve svém útulném domově v Praze. Obvykle tak dělávám ve svém obývacím pokoji vedle krásné modré lampy. Všechny své výrobky, stejně tak jako materiály, vybírám a vyrábím s láskou a péčí a doufám, že vás zahřejí u srdce a na duši, ať jste kdekoli ve světě.

Značka LovefromLiuba vznikla v létě roku 2020 poté, co zkušená pletařka Liuba, která se v mládí živila pletením svetrů a čepic, začala plést kabelky. Návrhy si tvoří sama, stejně jako sama pečlivě vybírá přízi, ze které je ručně vyrábí. Každý kus je originál ve vysoké kvalitě. Kabelky je možné zhotovit také na zakázku ve Vámi zvolené barvě, rozměru, nebo délce uch. Najdete nás také v Praze ve Vršovicích na adrese Charkovská 26.

https://lovefromliuba.com/cs/

IMG_1296IMG_4783_5IMG_0105_1024x1024@2xIMG_9246_1024x1024@2x