lollipop

Na panenky začala šít Ivana Holbová již jako malá. Nakonec začala vytvářet i přímo je a z koníčka se jí postupně stala radostná práce na plný úvazek. V roce 2013 založila značku Lollipop, pod níž vznikla již řada kolekcí autorských, ručně šitých panenek, například Etno, Little Artist a Geometric. Některé panenky Ivana koncipuje jako dvojité, kdy se spící panenka převráceném sukně vzbudí nebo se z chudé holky stane princeznou.

Jsou dětsky hravé, jednoduché a tvořené s důrazem na estetické vnímání dětí. Respektují různorodost etnik a pohlaví, rozšiřují poznání a chápaní ostatních kultur a hodnot. Jsou vytvořeny z převážně českých materiálů, splňují nároky kladené na hračky a výrobky pro děti. Protože Ivana klade důraz na vzor použité látky, vytváří s pomocí sítotisku vlastní autorské návrhy.

Na letošním festivalu mini představí novinky jako panenku olgu a novou řadu Princezen – oblékacích panenek. nezapomíná samozřejmě ani na šatičky, kterých má v nabídce plný šatník, z něhož si můžete vybrat. Designérka vám též ráda vytvoří panenku na přání.

http://www.lolli.cz

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA