krafťáci

Smysluplně sestavené kreativní sady pro dětské objevování, kreativitu, rozvíjení potenciálu, získávání nových dovedností a vědomostí, budování sebevědomí ve smyslu – dokážu to sám – které ale baví i dospělé – to jsou KRAFŤÁCI. Nemají být zaplaceným časem ticha pro nás – rodiče, naopak, mají ambici propojit zájmy dětí a dospělých – bavíme se a objevujeme spolu. Myslíte, že by dítě nemělo používat ostrou jehlu? Že na vaření, šití nebo zkoumání Kuiperova pásu ve Sluneční soustavě je moc malé? My si myslíme, že ne. Věk je přece jenom číslo, souhlasíte?

Aktivity jsou pečlivě připravované, konzultované nebo rovnou sestavované odborníky. Jedna z našich prvních sad – vesmírná – je od A po Z z hlavy šestiletého „astronoma“. A to je ten nejpovolanější odborník na dětské objevování!

Vše potřebné k tvoření je zabalené s důrazem na recyklovatelné materiály a kouskem naší radosti do kraftové krabice, která nám dala jméno.

Na podzimním Festivalu Mini budou k dostání poprvé dvě nové sady. Kreativní sada pro děti od 6 let – Deníček – pro výrobu vlastního deníčku/knížky s podrobným manuálem a knihařskými nástroji. Naučná sada pro malé děti (která ale může být užitečná i pro děti větší) – Písmenka – pro učení se písmen a skládání jednoduchých slov s principy Montessori pohyblivé abecedy. 

www.kraftaci.cz