setkání s laktační poradkyní terezou mynářovou

sobota 27. 4.2024
10:00 – 11:00 h

Zajímá vás cokoliv ke kojení? Přijďte na setkání s laktační poradkyní, které bude mít formu podpůrné skupinky – tedy kruhu, kde se lze ptát, sdílet své zkušenosti nebo jednoduše poslouchat. „Můžeme tu probrat, jak se na kojení připravit před porodem, pobavit se o kojení miminek, ale i větších dětí.“

Tereza Mynářová je laktační poradkyně a autorka knih o kojení. Kromě předporodní přípravy na kojení a kojení miminek se dlouhodobě věnuje i kojení větších dětí. Ženám poskytuje jednak “technickou” pomoc, aby miminko pilo dostatečně, kojení nebolelo a probíhalo v klidu a plynule, zároveň se zaměřuje i na podporu kojících žen. To dělá kromě svých knížek hlavně na svém instagramovém účtu a v rámci podpůrné skupinky, kterou pravidelně pořádá v Praze. Snaží se o to, aby každá žena mohla kojit tak, jak si přeje, a bylo jí v tom dobře.

Přijďte se zeptat na vše, co vás ke kojení zajímá, probrat vaše nejistoty a poslechnout si, co řeší ostatní ženy. Na setkání lze průběžně přijít, položit otázku a podle potřeby opět odejít nebo můžete zůstat po celou dobu. Je to na vás. Děti jsou na setkání samozřejmě vítány.

věk: dospělí
cena: zdarma
kapacita: cca 15 žen, lze průběžně přijít či odejít
kde: místnost pro doprovodné programy

@najitsicestu

najitsicestu.cz