kit & kin

Spoluzakladateli společnosti Kit & Kin jsou Emma Bunton, členka Spice Girl, moderátorka televizního a rozhlasového vysílání a ambasádorka organizace UNICEF, a Christopher Money, ředitel produktového rozvoje, který do rozvoje produktů pečujících o matku a dítě přináší své 15leté zkušenosti z práce pro přední světové značky.

Emma Bunton: „Můj syn vždy trpěl na ekzémy a již několik let se nám nedařilo najít produkty bez obsahu chemikálií, které tak dráždí jeho pokožku. Proto jsme vyvinuli úžasnou řadu produktů, kterým můžete věřit, že vaši rodinu při jejím vývoji ochrání a budou o ni pečovat.

Používáme výhradně přírodní, vyživující a ekologické přísady a udržitelné materiály, abychom rodinám nabídli řadu bezpečných a účinných produktů každodenní péče. Veškeré naše produkty jsou klinicky a dermatologicky testovány, což zajišťuje jemnou a laskavou péči o vaši pleť.

Pomocí organizace World Land Trust pomáháme každým prodaným balíčkem financovat deštné pralesy a udržovat tak nepostradatelný ekosystém, který nám poskytuje čistý vzduch, životně důležité léky a bezpečné útočiště pro některé z nejzranitelnějších živočichů na světě.“

https://kitandkin.cz

BathBundleSkincare  bench-700x700  SkincareBundleShot02_339