HOOGO

Hoogo je především o hledání zajímavých značek a návrhářů. Je to online místo určené pro moderní dětské i dámské designové kolekce hlavně od značek ze severských zemí jako např. Mainio, Papu nebo Gugguu. nabízí dětské oblečení od minimalistického po maximalistické, od jednoduchého po výrazně vzorované, od neutrální tónů po veselé barvy, ale všechny kousky mají  jedno společné – kvalitu a pohodlí.

„Uznáváme slow fashion a máme rádi jednoduchost a zároveň pestrost modelů. Pečlivě vybíráme své dodavatele tak, abyste měli možnost kombinovat navzájem všechny kolekce. Hlavní myšlenkou našich dodavatelů je zvolit etické a ekologické materiály a spolupracovat pouze s partnery, kteří zodpovídají za blaho svých zaměstnanců i naší planety. Každý kousek je navržený a vyrobený s respektem k životnímu prostředí. Velkovýrobu a velké množství skladem u nás budete hledat marně. Místo toho vám nabízíme osobitost a modely, které budou růst spolu s vašimi dětmi. Věříme v dobrodružství, nikdy nekončící zvědavost a v to, že dětství je nejkrásnější období života.“

na mini přiveze hoogo nové kolekce pro toto jaro a léto a doplní je novinkou v podobě dětských slunečních brýlí značky MEET MALVA, které jsou nejen krásné a poutavé, ale především dokonale chrání oči našich nejmenších.

hoogo.sk