formace

malé české autorské papírnictví formace založila Veronika Chasová, absolventka grafického designu na FUD UJEP v Ústí nad Labem:

„Jsme designové studio. To co děláme, děláme s láskou. Práce s papírem a ruční výroba nás baví. Když vyrobíme něco krásného vlastníma rukama, je to úžasný pocit. Když se ten výrobek líbí někomu dalšímu, je ten pocit ještě lepší. Všechny produkty, které vytváříme, nám procházejí pod rukama od návrhu až po konečné zpracování. Vznikají v malé domácí dílně, která voní papírem, lepidlem a neustále v ní něco šust. O každém produktu přemýšlíme jak z hlediska designu, tak z hlediska funkčnost a ekologie. Prostřednictvím našich výrobků se snažíme zákazníkovi předat kvalitní design, jedinečný výrobek, myšlenku. Snažíme se svými výrobky zákazníky inspirovat k akci – malujte, piště, skicujte, lepte, buďte prostě tvůrčí!“

v nabídce formace na vás čekají zápisníčky, sešity, bloky, skicáky, fotoalba, přání, diáře, kuchařky (s kalendáriem), produkty z látek, jako jsou pytlíky, penály, kapsy nebo tašky. potěší malé i velké.

https://www.formacedesign.cz

auta-zápisníček1 kačenky-zápisníček formace1flora-foroalbum