folly

Online ecomarket Folly představí na festivalu mini tři značky Mepal, Fluf a Food huggers.

hlavním heslem holandské značky Mepal je „Vyrábět kvalitní, funkční produkty s nadčasovým designem, které vydrží několik let“. vyrábí lahve, termosky a jídelní boxy včetně speciální řady pro děti a stylové funkční nádobí, stejně jako úložné produkty do kuchyně. Produkty Mepal jsou praktické, mají široké využití, jak v domácnosti, ve škole nebo v práci tak i venku na pikniku a při cestování. Všechny materiály jsou zdravotně nezávadné a výroba i partneři jsou certifikováni ISO. I když jsou výrobky Mepal extra odolné, nabízejí širokou řadu náhradních dílů, které prodlouží jejich život, zabrání zbytečnému plýtvání a šetří tak životní prostředí. značka také Často spolupracuje s chráněnými dílnami. Několik produktů z kolekce pro nejmenší MIO a termohrnky získaly prestižní ocenění Red Dot Design Award.

cílem značky Food Huggers®, jež byla spuštěna na Kickstarteru v roce 2013, je pomáhat lidem snižovat množství odpadu z potravin v domácnostech. nabízí inovativní řešení v podobě víček a sáčků z nejkvalitnějšího potravinářského silikonu.

obědové či svačinové dětské tašky kanadské značky Fluf se vyznačují krásným designem a důmyslným řešením. jsou vyrobeny z organické bavlny a z testované potravinově bezpečné a voděodolné podšívky (bez BPA, ftalátů a olova). Uvnitř tašky je vnitřní kapsa na lahev nebo ledový balíček, který oceníte v teplých dnech. tašky flux získaly první místo v soutěži Clean + Conscious Award 2021.

www.folly.cz