eterle

Nekonečné množství starého dobového nábytku, nádobí a dekorativních předmětů, stejně jako exkluzivní současné designové kousky. Za projektem nově otevřeného fundusu ETERLE stojí generace tří žen (babička, maminka a dcera), kterým nechybí vkus, styl a touha po nekonečném hledání starých pokladů. Ani jedna z nich nic nevyhodí, a díky tomu již nyní svými sběratelskými předměty zkrášlují oslavy, svatby a další akce a večírky nebo focení a natáčení.

Toužíte po neotřele jiné dětské narozeninové party, oslavě příchodu miminka (tzv. baby shower) nebo osobitých kulisách na rodinné fotografie, ve kterých se s vašimi dětmi přenesete do dětství vašich maminek a babiček? Nábytek, hračky a nejrůznější doplňky a dekorace si můžete vypůjčit v ETERLE, kde vám pomohou i s návrhem konceptu a aranžmá celé akce nebo focení.

http://www.eterle.cz

Eterle – dětské (výběr)-45  Eterle – dětské (výběr)-51 Eterle – dětské (výběr)-66Eterle – dětské (výběr)-48 Eterle – dětské (výběr)-67 Eterle – dětské (výběr)-68 Eterle – dětské (výběr)-71 Eterle – dětské (výběr)-78