Kids hub by Ebuu & Nekonečný příběh

kids hub je unikátní místo v srdci Prahy, které žije ve světě dětí a tvoří lepší svět pro ně i pro jejich rodiče. 

na festivalu mini představí svůj nový koncept, v němž propojuje showroom půjčovny a obchodu pro děti ebuu s dětskou hernou a miniškolkou, vedenou pražským provozovatelem školek nekonečný příběh.

v KIDS HUBu mohou děti navštěvovat miniškolku a nebo si přijít pohrát do odpolední herny spolu s rodiči. na děti čekají kvalitní a smysluplné hračky i zábavné aktivity a na rodiče showroom plný ekologických produktů pro děti a mateřství. nechybí ani možnost dát si zdravou svačinku. Řadu hraček a výrobků, s nimiž u nás přijdete do kontaktu, si můžete rovnou pořídit. Tímto způsobem snadno poznáte, co vaše dítko doopravdy baví a co pro své rodičovství doopravdy potřebujete už před tím, než se rozhodnete do dané věci investovat.

Během festivalu mini na stánku Kids hub by ebuu a nekonečný příběh si tak budete moci prohlédnout, vyzkoušet a nakoupit nejekologičtější kočárek na světě greentom, jejich houpačku pro nejmenší houplo a nově též výrobky (hlavně ty cestovní) značky stokke. vaše děti se mezitím zabaví v hracím a tvůrčím koutku, kde si mohou vymalovat omalovánky s čikou a tuldou a každý den v 15h si poslechnout čtenou pohádku (viz doprovodné programy).

www.ebuu.czgreentom-SocialMedia-product-9